Для кращого кріплення коробки (8) до кладки по висоті до вертикальних брусків прибивають дроти або забивають цвяхи, які потім закладають у шви кладки і замазують роз­чином або замуровують. Після установки коробок штукату­рять укоси (1). При установленні дверних блоків бажано, щоб коробки виступали за межі поверхні перегородки на товщи­ну штукатурки, тобто, щоб вони не виступали за площину штукатурки. Якщо перегородка товстіша від коробки, то не­обхідно коробку (з боку завісів) установити врівень з штукатуркою перегородки, а з протилежного боку на коробку наши­ти брусок 3, щоб він рівнявся зі штукатуркою перегородки.

 

Вхідні двері монтують з порогом, щоб зазор між полотном і підлогою був 10-12 мм. Міжкімнатні двері монтують, як правило, без порога з зазором між підлогою і полотном 5-8 мм, а в санвузлах і ванних - з порогом і зазором 10-15 мм (для
вентиляції). Якщо під час мурування перегородок дверні бло­ки відсутні, то доцільно по ходу мурування закріплювати чорнові коробки 4 цвяхами або за допомогою трикутних брусків 6, які заходять у пази гіпсоплит, і заливають їх гіпсом. Потім до чорнових коробок кріплять дверні коробки за допомогою цвяхів (це не економічно).