Підшивку стелі виконують дошками товщиною 19-25 мм, шириною 100 мм замість щитів наката. Чистову підшивку виконують зі струганих дощок, які з'єднуються між собою в чверть, в шпунт і гребінь, або врозбіжку з нащільниками. Дошки для чорнової підшивки шириною понад 100 мм попе­редньо розколюють і забивають клинки, щоб не жолобились.

Дошки під штукатурення забивають із зазором 10 мм і стикують на балках. У кожний перетин дошки з балками заби­вають по одному цвяху (при ширині дошки до 100 мм) і по два цвяхи (при ширині дошки понад 100 мм) довжиною в 2-2,5 раза більше товщини дощок.

Підшивку стелі виконують два робітники 2-го і 3-го розряду з інвентарних козликів. У тих випадках, коли для підшивання застосовують довгомірні дошки, роботу може виконувати один робітник  за допомогою рейок (1) перерізом 50x60-80 мм, підвішених до балок на хомутах так, щоб за­зор між рейкою і балкою був 100-120 мм. В одному випад­ку тесляр укладає один кінець на підвісний брусок, а другий прибиває цвяхом до балки. В іншому випадку, з двома під­вісними брусками, тесляр ук­ладає декілька дощок на під­вісні рейки, а потім прибиває їх.